LS Eerste schooldag

2 september 2019 … een spannende dag voor juffen, meesters, onze leerlingen en hun ouders!

Alle klasleerkrachten stonden op het belsignaal de kinderen van hun klas op te wachten. Onze leerlingen maakten kort even kennis met de nieuwe leerkracht en konden vervolgens even bijpraten met hun nieuwe klasgenootjes.

Om 8.45 u. verzamelden we aan het podium voor een welkomstwoordje van juf Heidi. Onze gast, kip Kippietok, toverde snel een glimlach op de gezichtjes! Kippietok deed er alvast alles aan om ervoor te zorgen dat iedereen zich kiplekker kan voelen op onze school.

Kippietok had wat last van buikpijn en legde vervolgens een ei in het nest. Er zaten opdrachten in voor een kiplekkere start: dieren uitbeelden en dansen op het liedje van Kippie, kippie tok tok. Vervolgens gingen we op zoek naar de titel van ons jaarthema:

“EEN BEESTIG SCHOOLJAAR”.

Foto’s.